locks
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
FAQ
FORUM
DOWNLOAD
Filmy
Galeria
Linki
Czat
Szukaj
Kontakt
Disclaimer
Reklama w serwisie
KURS LOCKPICKINGU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Tematy na forum
cms Wkładka i klucz jednorazowy ... jaka jest zasada działania ?
cms Czy warto kupić ?
cms Bear Lock do BMW X5 - blokada automatycznej skrzyni biegów.
cms Trwałe znakowanie szyb - trawienie numeru na szkle.
cms Kłódka Barcz
cms POLSKIEJ PRODUKCJI KŁÓDKA
cms Disc Locks Pick
cms Drzwi antywłamaniowe na kieszeń Polaka...
cms Kłódka lob pomoc
cms Zabieraki zamka szyfrowego
Kategorie artykułów
Awaryjne otwieranie samochodów
Fotoreportaże
Techniki otwierania awaryjnego
Testy
Warsztat
Zabezpieczenia
Lockpickerzy Online
Gości Online: 1
Brak Lockpickerów Online

Zarejestrowanch Lockpickerów: 5,022
Najnowszy Lockpicker: AdamWytrych
Securex 2008 - Wysokiej klasy bezpieczeństwo
Coraz większa świadomość polskiego społeczeństwa o konieczności i rosnących możliwościach zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, poprzez zastosowanie systemów alarmowych, kontroli dostępu, monitoringu itp. sprawiają, że branża zabezpieczeń rozwija się bardzo dynamicznie. Wraz z nią ewoluuje także Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX. Jej najbliższa edycja odbędzie się w dniach 22-25 kwietnia 2008 roku w Poznaniu.Securex 2008 zapowiada się bardzo interesująco. Już teraz sygnały docierające z branży pozwalają przewidywać, że grupa wystawców będzie jeszcze liczniejsza, a program tematyczny bogatszy niż ostatnio.

– Staramy się, aby Securex był szerokim polem wymiany doświadczeń, a także miejscem odkrywania nowych możliwości – podkreśla Bartosz Zeidler, dyrektor Securex-u. – Przyszłoroczna edycja przyniesie kilka niespodzianek – wśród nich atrakcyjne wydarzenie dla profesjonalistów z branży, a także obecność nowych, dotychczas niespotykanych na targach grup docelowych. Szczegóły pozostają na razie tajemnicą. Ponadto, już tradycyjnie, odbędzie się wręczenie nagród w konkursie „Polski Mistrz Techniki Alarmowej” organizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem Polalarm. To oczywiście nie wszystko – prace nad programem trwają, a organizatorzy są otwarci na wszelkie sugestie – np. zagadnienia dotyczące problematyki zapewnienia poziomu bezpieczeństwa podczas EURO 2012.

Targi Securex gromadzą producentów i dystrybutorów, projektantów i wykonawców, liderów rynku oraz małe i średnie firmy, dając kompleksowy przegląd ofert w zakresie nowoczesnych technologii zabezpieczania mienia dostępnych na rynku polskim i zagranicznym. Ponadto wystawcy w jednym miejscu mają dostęp do szerokiego grona odbiorców: architektów, projektantów instalacji, instalatorów i wykonawców, deweloperów, przedstawicieli służb ochrony banków, muzeów, sieci handlowych i hotelarskich, służb publicznych oraz pracowników zajmujących się w przedsiębiorstwach ochroną mienia i ludzi.

Rezygnacja z corocznej organizacji targów, była niełatwą decyzją, lecz spotkała się z pełną aprobatą uczestników. Spojrzenie na statystykę targów Securex 2006 to potwierdza: wzrost liczby wystawców o 48%, wzrost powierzchni zajętej przez ekspozycję o 80% oraz liczby zwiedzających – odbywające się jednocześnie targi Securex, Sawo, Instalacje i Aqua San w 2006 roku odwiedziło blisko 24 500 zwiedzających z 25 krajów. Tym, co przyciąga do Poznania najbardziej, jest chęć zapoznania się z innowacjami, a tych było na ostatnich targach Securex ponad 100.


Nadchodząca edycja zapowiada się naprawdę ciekawie. Organizatorzy na razie nie chcą zdradzić wszystkiego, ale jedno jest pewne – będzie bezpiecznie. W końcu jedziemy na Securex!

Dodane przez Waldi dnia styczeń 31 2008 21:56:47
Komentarzy [ 0 ] · [ 6346 ] Czytań Drukuj