locks
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
FAQ
FORUM
DOWNLOAD
Filmy
Galeria
Linki
Czat
Szukaj
Kontakt
Disclaimer
Reklama w serwisie
KURS LOCKPICKINGU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Tematy na forum
cms Wkładka i klucz jednorazowy ... jaka jest zasada działania ?
cms Czy warto kupić ?
cms Bear Lock do BMW X5 - blokada automatycznej skrzyni biegów.
cms Trwałe znakowanie szyb - trawienie numeru na szkle.
cms Kłódka Barcz
cms POLSKIEJ PRODUKCJI KŁÓDKA
cms Disc Locks Pick
cms Drzwi antywłamaniowe na kieszeń Polaka...
cms Kłódka lob pomoc
cms Zabieraki zamka szyfrowego
Kategorie artykułów
Awaryjne otwieranie samochodów
Fotoreportaże
Techniki otwierania awaryjnego
Testy
Warsztat
Zabezpieczenia
Lockpickerzy Online
Gości Online: 2
Brak Lockpickerów Online

Zarejestrowanch Lockpickerów: 5,022
Najnowszy Lockpicker: AdamWytrych
Złamali system

Podczas konferencji kryptologicznej CRYPTO 2007 międzynarodowa grupa naukowców pokazała, jak można pokonać elektroniczne zabezpieczenia chroniące przed kradzieżą oraz alarmy stosowane w wielu samochodach. Uczeni przełamali zabezpieczenia technologii KeeLoq produkowanej przez firmę Microchip.


Dodane przez Waldi dnia sierpień 29 2007 08:04:59
Czytaj więcej · Komentarzy [ 0 ] · [ 7875 ] Czytań Drukuj
Kto okradł katedrę wawelską?

      Policjanci z psami, śmigłowiec i antyterroryści próbowali dopaść złodzieja, który okradł wczorajszej nocy skarbonki katedry wawelskiej. Mimo nadzwyczajnych środków jednak nie udało się go złapać.Dodane przez Waldi dnia sierpień 29 2007 07:53:14
Czytaj więcej · Komentarzy [ 0 ] · [ 3881 ] Czytań Drukuj
Producenci kontra złodzieje. Auta najlepiej chronione przed kradzieżą
     Już po raz czwarty brytyjska organizacja Thatcham - we współpracy z tamtejszym Departamentem Transportu, związkiem motoryzacyjnym i firmami ubezpieczeniowymi - oceniła, które auta są najskuteczniej zabezpieczone przed złodziejami.

Dodane przez Waldi dnia sierpień 01 2007 00:24:28
Czytaj więcej · Komentarzy [ 0 ] · [ 8542 ] Czytań Drukuj
Google pomaga włamywaczom

       Google może pomóc każdemu i we wszystkim - uważają redaktorzy serwisu The Register. Jako przykład podają historię z Colorado Springs, gdzie grupa zamaskowanych bandytów starała się dostać do sejfu w jednym z tamtejszych centrów handlowych.

Dodane przez Waldi dnia lipiec 14 2007 17:30:55
Czytaj więcej · Komentarzy [ 0 ] · [ 4969 ] Czytań Drukuj
Zaufanie - największa słabość nawet najlepszych systemów zabezpieczających
Złodziej opróżnił sejfy depozytowe w banku ABN Amro w dzielnicy diamentów w Antwerpii, zabierając klejnoty o wadze 120 tysięcy karatów.
– Ten człowiek nie użył żadnej przemocy – mówi Philip Claes, rzecznik Najwyższej Rady ds. Diamentów w Antwerpii – Posłużył się tylko jedną bronią, to znaczy swoim urokiem osobistym, by zyskać sobie zaufanie. Kupował personelowi czekoladki, był miły, roztaczał swój czar, zdobył oryginalne klucze, zrobił ich kopie i uzyskał informacje, gdzie znajdują się diamenty. Można mieć nie wiadomo jakie zabezpieczenia, ale jeśli ktoś użyje swego uroku, by oszukać ludzi, na nic się nie przydadzą.

Dodane przez Waldi dnia czerwiec 01 2007 14:32:39
Czytaj więcej · Komentarzy [ 0 ] · [ 4161 ] Czytań Drukuj
Miejska Dżungla - kradzieże samochodów
Kradzież w biały dzieńZmorą każdego wielkiego miasta są kradzieże i włamania do samochodów. Pod jednym z warszawskich supermarketów, podstawiony aktor TVN wcielił się w rolę złodzieja, który miał za zadanie włamać się do samochodu. Czy ktoś mu w tym przeszkodził?

Dodane przez Waldi dnia maj 16 2007 21:59:26
Czytaj więcej · Komentarzy [ 0 ] · [ 5249 ] Czytań Drukuj
Polak złamał szyfrowanie do zamków Jaguara

Nicolas Tadeusz Courtois i Gregory V. Bard opublikowali nowe ataki na algorytm KeeLoq, popularny szyfr wykorzystywany do zdalnego otwierania drzwi i rozbrajania alarmu m.in. w samochodach marki Jaguar.Dodane przez whocares dnia kwiecień 07 2007 09:14:31
Czytaj więcej · Komentarzy [ 0 ] · [ 3825 ] Czytań Drukuj
Zlikwidowano kolejną dziuplę samochodową
Wczoraj policjanci z Komisariatu II Policji w Koszalinie zatrzymali 3 osoby związane z kradzieżami samochodów na terenie miejscowości nadmorskich.
Policjanci w wyniku czynności operacyjnych ustalili, że na jednej z posesji w gminie Będzino znajdują się skradzione samochody oraz części z pociętych już pojazdów. Policjanci podjęli obserwację tego miejsca i w piątkowe przedpołudnie zatrzymali 3 młodych mężczyzn. Wśród zatrzymanych jest 19-letni Kamil. K syn właściciela posesji oraz 27-letni Tomasz S. i 17-letni Karol J., którzy obok gospodarstwa prowadzili warsztat naprawy samochodów.


Dodane przez whocares dnia styczeń 20 2007 15:00:00
Czytaj więcej · Komentarzy [ 0 ] · [ 6664 ] Czytań Drukuj
Nowy dział: Awaryjne otwieranie samochodów
Został dodany nowy dział "Awaryjne otwieranie samochodów" znajdziecie w nim schematy otwierania ponad 40 marek samochodów oraz ponad 280 modeli pojazdów m.in: BMW , Audi , Mercedes , Opel , Peugeot oraz samochody amerykańskie. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi materiałami.

Dodane przez whocares dnia grudzień 19 2006 05:23:40
Komentarzy [ 0 ] · [ 3154 ] Czytań Drukuj
Dekoder do zamków BMW
Dekoder BMW X3Niedawno odbyła się długooczekiwana konferencja w Nowym Jorku "HOPE number six" na temat zamków i zabezpieczeń. Zaprezentowano na niej poraz pierwszy dekoder zamków nowych modeli BMW X3. Narzędzie wzbudziło niemałą sensację, gdyż uzmysłowiło wszystkim jak w nie więcej niż kilka minut można pozbyć się ukochanego samochodu.
Problem z tymi zamkami polega na ich dużej tolerancji i niechlujnym wykonaniu. Teoretycznie każda osobna zastawka może znajdować się w czterech pozycjach. W sumie 8 zastawek, po cztery z każdej strony daje nam 65.536 możliwych kombinacji klucza. Największą wadą tego zamka jest to, że jeśli nacięcie na kluczu wytniemy na jeden i pół to ustawi on prawidłowo zastawki nacięciami na 1 i 2! A klucz wycięty na dwa i pół otworzy zastawki z nacięciami 3 i 4. Zamiast więc czterech kombinacji mamy dwie co zawęża nam ilość możliwych kombinacji do marnych 256 możliwych kluczy. Najlepsze jest to, że każda strona klucza operuje tylko czterema zastawkami zamiast ośmioma. Normalnie cztery zastawki, każda ułożona w czterech możliwych pozycjach daje wynik 256 możliwych kombinacji (4^4 = 4*4*4*4=256) ale w tak zbudowanym zamku jak tu ilość kombinacji spada do 16! Dlatego możliwe jest zastosowanie 16 specjalnych pasówek do symulacji wszystkich możliwych kombinacji i otwarcia tego specyficznego zamka BMW.
W naszym serwisie w dziale "Filmy" można zobaczyć materiał ilustrujący posługiwanie się dekoderem i wyjaśniający zasadę działania narzędzia.

Dodane przez whocares dnia listopad 25 2006 04:30:00
Komentarzy [ 0 ] · [ 2830 ] Czytań Drukuj
13 Song's Tool
13 songs awaryjne otwieranie samochodów Koreańska firma TS System wprowadziła na rynek linię ciekawych narzędzi o śmiesznej nazwie "13 song's". W ofercie można znaleźć picki oraz dekodery do samochodów m.in.: Mercedes, Opel, BMW, Audi, Volkswagen. Narzędzia przystosowane są do otwierania zamków z kluczem frezowanym po bokach. 13 Song Tool ma kształt pustego klucza z wywierconymi otworami dokładnie w miejscach gdzie w zamku są zapadki, co jest znakomitym rozwiązaniem, ponieważ zapobiega ślizganiu się picka podczas pickowania poszczególnych zapadek. Narzędzie nie jest jednak doskonałe, bowiem nie sprawdza się w zamkach, w których zastosowano nacinane zapadki, które działają jak piny grzybkowe lub szpulkowe w zwykłym zamku blokując się i sprawiając wrażenie prawidłowego ustawienia.
Zobacz więcej zdjęć
Zobacz film

Dodane przez whocares dnia październik 08 2006 08:43:54
Komentarzy [ 0 ] · [ 3394 ] Czytań Drukuj
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >