Miejska Dżungla - kradzieże samochodów
Dodane przez Waldi dnia Maj 16 2007 21:59:26
Kradzież w biały dzieńZmorą każdego wielkiego miasta są kradzieże i włamania do samochodów. Pod jednym z warszawskich supermarketów, podstawiony aktor TVN wcielił się w rolę złodzieja, który miał za zadanie włamać się do samochodu. Czy ktoś mu w tym przeszkodził?
Rozszerzona zawartość newsa
Kradzież w biały dzień
Kradzieże samochodów


Zmorą każdego wielkiego miasta są kradzieże i włamania do samochodów. Pod jednym z warszawskich supermarketów, podstawiony aktor TVN wcielił się w rolę złodzieja, który miał za zadanie włamać się do samochodu. Czy ktoś mu w tym przeszkodził?
      Na przysklepowym parkingu stało mnóstwo samochodów. Aktor grający złodzieja z torby wyjął „coś”, co przypominało wytrych i ostentacyjnie, na oczach przechodniów, próbował otworzyć samochód. Mijający złodzieja ludzie przyglądali się zabiegom z zainteresowaniem, ale nie zareagowali.
      W trzeciej minucie symulowanej kradzieży złodziej sięgnął nawet po śrubokręt. Dwie kobiety, które zauważyły co się dzieje, aż przystanęły z wrażenia. Jedna z nich zdecydowała się na interwencję.

      Podczas kolejnych dwóch prób złodziejowi udało się włamać do samochodu i ukraść z niego pozostawione tam płyty i damską torebkę. Żaden z przechodniów nie powstrzymał włamywacza.
Przy kolejnej próbie, na kręcącego się przy samochodzie chłopaka , uwagę zwrócił przechodzący mężczyzna. Potem również kolejne osoby wykazały się czujnością.
Po wielu próbach włamywacz zdecydował się na rozwiązanie ekstremalne. Z pomocą młotka wybił szybę w samochodzie. Ludzie w osłupieniu patrzyli na ten wyczyn. Niestety, tylko jedna kobieta sięgnęła po telefon.

      W ciągu dwóch godzin podstawiony złodziej włamywał się do samochodu dziewięć razy. Włamywał się w biały dzień, na oczach mijających go ludzi. Szkoda, że zaledwie kilka osób zareagowało właściwie i próbowało go powstrzymać.

Zobacz film