locks
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
FAQ
FORUM
DOWNLOAD
Filmy
Galeria
Linki
Czat
Szukaj
Kontakt
Disclaimer
Reklama w serwisie
KURS LOCKPICKINGU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Tematy na forum
cms Wkładka i klucz jednorazowy ... jaka jest zasada działania ?
cms Czy warto kupić ?
cms Bear Lock do BMW X5 - blokada automatycznej skrzyni biegów.
cms Trwałe znakowanie szyb - trawienie numeru na szkle.
cms Kłódka Barcz
cms POLSKIEJ PRODUKCJI KŁÓDKA
cms Disc Locks Pick
cms Drzwi antywłamaniowe na kieszeń Polaka...
cms Kłódka lob pomoc
cms Zabieraki zamka szyfrowego
Kategorie artykułów
Awaryjne otwieranie samochodów
Fotoreportaże
Techniki otwierania awaryjnego
Testy
Warsztat
Zabezpieczenia
Lockpickerzy Online
Gości Online: 1
Brak Lockpickerów Online

Zarejestrowanch Lockpickerów: 5,022
Najnowszy Lockpicker: AdamWytrych
Disclaimer
Wszystkie materiały zawarte w tym serwisie oraz na forum dyskusyjnym mają charakter wyłącznie edukacyjny. Wykorzystywanie niektórych informacji tu zdobytych w praktyce może być niezgodne z Polskim prawem i grozić odpowiedzialnością karną. Twórcy strony nie odpowiadają za wykorzystywanie wiedzy tu zdobytej w celach niezgodnych z prawem.Art. 54. ust.1. KONSTYTUCJI RP stanowi " Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."
Publikowanie strony badź jej fragmentów bez zgody autora jest zabronione. Wszystkie teksty i elementy strony są wlasnością ich autorów i są chronione prawami autorskimi kopiowanie i rozpowszechnianie bez wiedzy autorów jest zabronione i będzie zgłaszane organom ścigania.


W Polsce posiadanie wytrychów i innych narzędzi do otwierania awaryjnego przez osoby nie trudniące się zawodem jest nielegalne.

Art. 129. § 1. Kto: 1) wyrabia, posiada lub nabywa wytrychy, jeżeli nie trudni się zawodem, w którym są one potrzebne; 2) dostarcza wytrychów osobie nie trudniącej się takim zawodem; 3) wyrabia, posiada lub nabywa klucze do cudzego domu, mieszkania lub innego pomieszczenia albo schowania bez zezwolenia osoby uprawnionej lub organu administracji, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. Tej samej karze podlega, kto wyrabia, posiada lub nabywa narzędzia przeznaczone do dokonywania kradzieży albo kto dostarcza takich narzędzi innym osobom. § 3. Wytrychy, klucze lub narzędzia podlegają przepadkowi, choćby nie stanowiły własności sprawcy.